Maklér

Bc. Natália Hlavenková
+421 902 736 373
natalia.hlavenkova@irg.sk

Moderná novostavba priamo pod horami

Plavecké Podhradie, okr. Malacky

129 990

71,17 m²

355 m²

3 izb.

IRG Vám exkluzívne ponúka novostavbu 3 – izbového moderného rodinného domu v obci Plavecké Podhradie s pozemkom o výmere 355 m² orientovaným na západ.

Rodinný dom má úžitkovú plochu 71, 17 m².

Dispozičné riešenie je nasledovné: závetrie, vstupná chodba so vstupom do dvoch nepriechodných izieb a kúpelne, oproti ktorej je vstup do technickej miestnosti vedľa ktorej sa nachádza spojená obývačka s kuchyňou z ktorých je prechod na vonkajšiu terasu, kde si môžete vychutnať krásne prostredie priamo pod Plaveckým hradom.

Dom je kompletne moderne zariadený, kúpou voľný ihneď. Mesačné náklady na troj člennú rodinu sú 80€.

Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 12,5 cm. Pri výstavbe sa nezabudlo ani na súkromie a komfort bývania a preto sú jednotlivé domy oddelené AKUSTICKOU priečkou v hrúbke 30 cm. Tepelná izolácia o hrúbke 10 cm, plastové okná s izolačným trojsklom a dostatočná tepelná izolácia samonostného krovu zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie tohto nízkonákladového domčeka.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví o výmere 16 m².

Interiér: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, biele vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky vymaľované na bielo, dlažba v chodbe, kúpeľni kuchyni, obývačke a technickej miestnosti, v izbách laminátová podlaha, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 100 L, plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety, obložená kúpeľňa so sanitou, kompletná moderná na mieru robená kuchyňa so spotrebičmi, sedacia súprava s nábytkom v obývacej miestnosti, vstavaná skriňa v izbe a na mieru robená predsieňová zostava.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 10 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, sedlová strecha s väzníkovým samonostným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, plastové okná , vchodové dvere, vonkajšie parapety, odpadový systém, vybetónovaná terasa

Dom je napojený na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu a verejný vodovod. Na pozemku je aj prípojka plynu.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0902 736 373.

Výhody nehnuteľnosti:

možnosť nasťahovania okamžite
vlastné parkovanie priamo pred domom
napojenie na všetky inžinierske siete
pozemok s terasou
nízke mesačné náklady
ideálne prostredie priamo pred oknami

Popis lokality:

Dom sa nachádza v oblasti pod kaštielom, v tichom malebnom prostredí priamo pod Plaveckým hradom v obci Plavecké Podhradie. Malá tichá obec obklopená neporušenou prírodou s počtom obyvateľov 675, je preto ten správny výber pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho hluku a stresu z veľkomiest. Vzdialenosť je z hlavného mesta Bratislava 57 km.

Kontaktovať Makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Neváhajte a
kontaktujte nášho makléra

Bc. Natália Hlavenková
+421 902 736 373
natalia.hlavenkova@irg.sk