IRG | SKOLAUDOVANÉ | Interesantný dvojpodlažný rodinný dom s garážou a tepelným čerpadlom

Gajary, okr. Malacky

265 000€
138m2
371m2
izb.
IRG Vám ponúka na predaj novostavbu dizajnového nízkoenergetického 4-izbového rodinného domu v obci Gajary. Dom je súčasťou dvojpodlažného dvojdomu, oddeleného garážami, s úžitkovou plochou 138,41 m², na pozemku o výmere 371 m².

Dispozičné riešenie je nasledovné:
1NP: garáž o výmere 23 m², zádverie so vstupom do chodby a WC, z ktorej sa dostaneme do priestrannej dennej časti v podobe kuchyne s komorou, spojenej s jedálňou a obývačkou s výstupom na terasu o výmere 21,8 m².
2NP: chodba, kúpeľňa s WC a tri priestranné samostatné izby

Dom je postavený z kvalitných materiálov, obvodové a deliace priečky z tehly, krov väzníkový.

Kúrenie je podlahové teplovodné s tepelným čerpadlom (Viessmann 6 kW s 200 l zásobníkom, typ: vzduch-voda).
Pozn. pôvodný zdroj kúrenia mal byť plyn (tepelné čerpadlo ušetrí mesačné náklady na bývanie min. o 70 Eur)

Interiér : teplovodné podlahové vykurovanie, rekuperácia, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, cementové omietky BAUMIT, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, plastové vchodové dvere a plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety, vymaľované na bielo.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 15 cm (polystyrén) a fasádnou omietkou BAUMIT, pultová strecha pokrytá kvalitnou fóliou, plastové vchodové dvere vo farbe Antracit/biela, plastové okná vo farbe Antracit/biela, vonkajšie parapety, odpadový systém.

Dom bude napojený na obecný vodovod, kanalizáciu a elektriku.

Rodinný dom je riadne dokončený a skolaudovaný. Dom sa odovzdáva v štádiu HOLODOM, s terénnymi úpravami, oplotením a parkovacími miestami, s možnosťou dokončenia do štádia ŠTANDARD alebo na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • tepelné čerpadlo Viessmann v cene - ušetrenie mesačných nákladov minimálne o 70 Eur v porovnaní s plynom
  • rekuperácia
  • výhodná poloha v novej časti obce
  • omy sú oddelené garážami, čo zaručuje absolútne súkromie
  • pohodlné parkovanie (garážové státie al. parkovanie priamo pred domom)
  • blízkosť rekreačného strediska
  • možnosť dokončenia na kľúč

Popis lokality:

Gajary sú obec na Záhorí s počtom obyvateľov 3046, s kompletnou infraštruktúrou vrátane školy, škôlky, zdravotného strediska aj detského ihriska. Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky a rekreačné stredisko Rudava. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je 46 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.