IRG | Moderný nízkoenergetický bungalov v novej časti obce Gajary

Gajary, okr. Malacky

218 000€
99m2
518m2
4 izb.
IRG Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného bungalovu na pozemku o výmere 518 m² v obci Gajary - ideálne miesto pre nadštandardný a príjemný rodinný život, v blízkosti lesa na Záhorí, na skok od okresného mesta Malacky.

Rodinný dom bude samostatne stojaci, so zastavanou plochou 125 m².

Dispozičné riešenie je nasledovné: zádverie so vstupom do technickej miestnosti, následne po pravej strane vstup do detských izieb, a malej chodbičky, ktorá vedie do samostatného WC, kúpeľne a spálne. Rovno od zádveria vchádzame do priestrannej kuchyne s jedálňou spojenou s obývačkou s výstupom na terasu o výmere 19 m².

Dom bude postavený z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, samostatne nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 12,5 cm.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví.

Kúrenie je podlahové teplovodné s plynovým kotlom. Ako alternatívny zdroj tepla bude slúžiť krb na tuhé palivo.

Interiér : teplovodné podlahové vykurovanie, rekuperácia, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, cementové omietky BAUMIT, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, plastové vchodové dvere a plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety, vymaľované na bielo.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 15 cm (polystyrén) a fasádnou omietkou BAUMIT, valbová strecha s dreveným väzníkom pokrytá betónovou škridlou, plastové vchodové dvere vo farbe Antracit/biela, plastové okná vo farbe Antracit/biela, vonkajšie parapety, odpadový systém.

Dom bude napojený na obecný vodovod, kanalizáciu, elektrinu a plyn.
Dom sa odovzdáva v štádiu HOLODOM, s terénnymi úpravami a parkovacími miestami, s možnosťou dokončenia na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Rodinný dom je momentálne vo výstavbe a predpokladaný termín dokončenia je leto 2022.

Prinášame moderné a cenovo dostupné bývanie vhodné pre rodiny s deťmi.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • výhodná poloha v novej časti obce
  • pohodlné parkovanie
  • napojenie na všetky inžinierske siete vrátane plynu
  • blízkosť rekreačného strediska
  • možnosť dokončenia na kľúč

Popis lokality:

Gajary sú obec na Záhorí s počtom obyvateľov 3046, s kompletnou infraštruktúrou vrátane školy, škôlky, zdravotného strediska aj detského ihriska. Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky a rekreačné stredisko Rudava. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je 46 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.