IRG | Nízkoenergetický rodinný dom v obci Plavecké Podhradie

Plavecké Podhradie, okr. Malacky

234 500€
93m2
492m2
4 izb.
IRG Vám ponúka nadštandardnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu v obci Plavecké Podhradie.
Rodinný dom je súčasťou jednopodlažného dvojdomu, s úžitkovou plochou 93m², na pozemku o výmere 492 m².

Dispozičné riešenie je nasledovné: závetrie, chodba so vstupom do troch nepriechodných izieb a kúpeľne, vedľa ktorej je vstup do technickej miestnosti a hosťovskej toalety. Na konci chodby je vstup do priestrannej obývačky s kuchyňou a komorou, z ktorých je východ na vonkajšiu terasu.

Domy sú projektované a postavené z kvalitných materiálov, na základových pásoch a spoločnej železobetónovej doske, nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 11,5 cm. Pri výstavbe sa nezabudlo ani na súkromie a komfort bývania a každý z domov má vlastnú 30 cm od dilatovanú priečku. Tepelná izolácia o hrúbke 14 cm, plastové okná s predprípravou na exteriérové elektrické rolety a s izolačným trojsklom, dostatočná tepelná izolácia samonostného krovu tepelné čerpadlo a rekuperácia zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie týchto nízkonákladových domčekov.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví o výmere 10 m².

Nadštandardným vybavením tohto domu je nádrž na dažďovú vodu o veľkosti 7 m³. Výhodou je tiež pred príprava na krb a klimatizačnú jednotku v obývacej miestnosti.

Interiér: teplovodné podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlo, rekuperácia, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 120 L, odvetrávanie hosťovskej toalety a samostatnej kúpeľne, strešný svetlík na prirodzené svetlo v kúpeľni, hliníkové vchodové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 14 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonostným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, hliníkové vchodové dvere, plastové okná , vchodové dvere, vonkajšie parapety, odpadový systém, vybetónovaná terasa o výmerou 35 m².

Domy sú napojené na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu a verejný vodovod. Na pozemku je vytiahnutá aj prípojka plynu, ktorý je zahrnutý v projektovej dokumentácií.


Rodinný dom je v súčasnosti vo výstavbe a bude pripravený na odovzdanie jeho budúcim novým majiteľom do prevedenia HOLODOM, s možnosťou dokončenia do štádia ŠTANDARD alebo NA KĽÚČ, v druhom kvartáli v roku 2023.
Fotografie sú ilustračné, a sú z rovnakého projektu už postaveného rodinného domu.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Výhody nehnuteľnosti:

  • výhodná poloha
  • pohodlné parkovanie priamo pred domom
  • napojenie na všetky inžinierske siete
  • strešná fotovoltaika
  • rekuperácia
  • tepelné čerpadlo
  • 7 m³ zberná nádrž dažďovej vody
  • možnosť dokončenia na kľúč
  • obklopenie históriu Karpát

Popis lokality:

Dom sa nachádza v oblasti pod kaštieľom, v tichom malebnom prostredí, priamo pod Plaveckým hradom, v obci Plavecké Podhradie. Malá, tichá obec, obklopená neporušenou prírodou, s počtom obyvateľov 675, je preto ten správny výber pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho hluku a stresu z veľkomiest. Vzdialenosť je z hlavného mesta Bratislava 57 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.