IRG | NOVOSTAVBA | Nízkoenergetický bungalov v obci Rohožník

Rohožník , okr. Malacky

239 990€
96m2
460m2
4 izb.
IRG Realitné Centrum vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový bungalov v obci Rohožník. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 460 m², s celkovou zastavanou plochou 114 m² .
Úžitková plocha domu predstavuje 96 m² a terasa 24 m²

Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 11,5 cm. Tepelná izolácia o hrúbke 15 cm, plastové okná s izolačným trojsklom, dostatočná tepelná izolácia samonosného krovu a nadštandardné vybavenie domu zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie tohto nízko-nákladového domu.

Nadštandardným vybavením tohto domu je dvojtarifné elektrické meranie, rekuperačný systém a 100 litrový bojler na ohrev teplej úžitkovej vody na báze tepelného čerpadla. Toto nadštandardné vybavenie domu zabezpečí energetickú účinnosť a úsporu energie až o 70%.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví.

Interiér domu: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, vypínače a zásuvky značky Legrand, kompletná elektroinštalácia (okrem kuchyne) ukončená wago - svorkami a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 100l, rekuperačný systém, plastové biele vchodové dvere s kľučkou, plastové biele okná s izolačným trojsklom, vnútorné biele parapety (okrem kúpeľne), predpríprava na klimatizáciu.

Exteriér domu : kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 15 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonosným krovom pokrytá strešnou čiernou betónovou krytinou, plastové antracitové vchodové dvere, plastové antracitové okná , vonkajšie antracitové parapety.

Dispozícia RD: zádverie, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, spálňa, dve izby, komora, kuchyňa spojená s obývačkou s výstupom na terasu.

Inžinierske siete: voda, elektrika, kanalizácia.

Rodinný dom je momentálne dokončený do štádia HOLODOM.

Uvedená cena rodinného domu 250 000 € je v stave HOLODOM, s možnosťou dokončenia do štádia ŠTANDARD, alebo na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV, ktoré Vám radi individuálne naceníme.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • nízke náklady na bývanie
  • možnosť dokončenia podľa predstáv klienta
  • praktický pozemok
  • kompletná občianska vybavenosť
  • pár minút od okresného mesta Malacky

Popis lokality:

Dom sa nachádza v obci Rohožník - slnečná a pokojná obec na úpätí Malých Karpát s výhodami malomesta, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V lokalite je niekoľko nákupných centier, priestor na šport a relax. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, k dispozícii sú detské ihriská, lekáreň a kultúrny dom. Objavte ideálne rodinné bývanie. Napriek dostatku priestoru, slnka, pokoja a zelene, je Vaše nové bývanie situované len niekoľko kilometrov autom prípadne autobusovým spojením od centra Malaciek. Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte stále na dosah. Výhodou je aj výborné dopravné napojenie na diaľnicu D2 smer Bratislava alebo Brno so širokou ponukou pracovných príležitostí.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.