IRG | NOVINKA | RD pod Kostolom v tichej lokalite obci Kostolište

Kostolište, okr. Malacky

349 900€
138m2
574m2
4 izb.
IRG Realitné Centrum Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného 4-izbového domu v obci Kostolište. Dom sa nachádza v kľudnej a veľmi obľúbenej lokalite pod kostolom PRIAMO V CENTRE, čo zaručí budúcim majiteľom nadštandardný a príjemný rodinný život.

Rodinný dom je samostatne stojaci, s úžitkovou plochou 138 m² a stojí na pozemku o výmere 574 m².

Dispozičné riešenie je nasledovné: predsieň so vstupom do spojovacej chodby, kde sa nachádza samostatné WC s technickým kútom, kúpeľňa a dve izby. Následne sa dostaneme do obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom s výstupom na terasu. V zadnej časti domu sa nachádza ďalšia kúpeľňa, šatník a priestranná spálňa, taktiež s výstupom na terasu.
Dispozícia rodinného domu sa môže po dohode s klientom ešte upraviť a prispôsobiť jeho predstavám.

Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, samostatne nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 12,5 cm.
Tepelná izolácia o hrúbke 15 cm, plastové okná s izolačným trojsklom a dostatočná tepelná izolácia samonosného krovu minerálnou vlnou medzi väzníkmi zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie tohto domu.

Nadštandardným vybavením tohto domu je dvojtarifné elektrické meranie, pred príprava na krb, centrálny rekuperačný systém a 100 litrový bojler na ohrev teplej úžitkovej vody na báze tepelného čerpadla. Toto nadštandardné vybavenie domu zabezpečí energetickú účinnosť a úsporu energie až o 70%.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví a predprípravu na elektrické pod fasádne žalúzie v obytných miestnostiach.

Interiér: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, vypínače a zásuvky značky Legrand, kompletná elektroinštalácia (okrem kuchyne) ukončená wago - svorkami a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 100l, centrálny rekuperačný systém, plastové biele vchodové dvere s kľučkou, plastové biele okná s izolačným trojsklom, vnútorné biele parapety (okrem kúpeľne), nerezový komín.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 15 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, sedlová strecha s väzníkovým samonosným krovom pokrytá strešnou čiernou betónovou krytinou, plastové antracitové vchodové dvere (alebo podľa výberu), plastové antracitové okná (alebo podľa výberu) , vonkajšie antracitové parapety (alebo podľa výberu) a pred príprava na elektrické pod fasádne žalúzie v obytných miestnostiach, vybetónovaná terasa aj závetrie.

Rodinný dom bude napojený na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu a verejný vodovod.

Rodinný dom je v súčasnosti vo výstavbe a bude pripravený na odovzdanie jeho budúcim novým majiteľom do prevedenia HOLODOM, s možnosťou dokončenia do štádia ŠTANDARD, COMFORT alebo INDIVIDUAL v rámci interiéru aj exteriéru.

Prinášame moderné a cenovo dostupné bývanie vhodné pre rodiny s deťmi.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • garancia ceny
  • tichá, príjemná lokalita
  • nízke náklady na bývanie
  • pohodlné parkovanie
  • samostatná súkromná kúpeľňa pri spálni
  • na skok od okresného mesta Malacky
  • možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv

Popis lokality:

Kostolište je obec na Záhorí, nachádza sa tu škôlka, potraviny, rímskokatolícky kostol sv. Martina aj krásne detské ihrisko. Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky s kompletnou infraštruktúrou. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je 41 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.