IRG | NOVINKA | Zrekonštruovaný rodinný dom v obci Plavecké Podhradie

Plavecké Podhradie, okr. Malacky

239 000€
285m2
795m2
4 izb.
IRG Realitné Centrum Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Plavecké Podhradie. Rodinný dom je celý podpivničený, s dvomi nadzemnými podlažiami, dvomi balkónmi a stojí na pozemku o výmere 795 m2.

Pôvodná stavba rodinného domu je z roku 1972. Odvtedy dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. V roku 2014 boli vymenené okná, dvere, strecha, podlahy, dlažby aj obklady, spravili sa komplet nové rozvody elektriky a kúrenia (2014 kotol na tuhé palivo bez pripojenia na elektriku, alebo plynový kotol - r. 2019)

Dispozícia RD :
1.NP - vstupná chodba, kúpeľňa, samostatné WC, spálňa a kuchyňa s obývačkou
2.NP - spálňa, 2 izby, veľký šatník, kúpeľňa s WC

Siete: voda, elektrika, plyn a žumpa.
Optický internet

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • tichá lokalita
  • garáž
  • možnosť dvojgeneračného bývania
  • rovinatý slnečný pozemok
  • optický internet

Popis lokality:

Obec Plavecké Podhradie je malá, tichá obec, obklopená neporušenou prírodou, s počtom obyvateľov 675. Je preto ten správny výber pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho hluku a stresu z veľkomiest. Obec disponuje plnou občianskou vybavenosťou, materskou aj základnou školou pre 1.-4. ročník. Nachádza sa tu detské ihrisko, futbalové ihrisko, tenisový kurt, lekáreň, obchod aj pohostinstvo. Vzdialenosť do Malaciek je 20 km, do Trnavy 40 km a do hlavného mesta Bratislava 55 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.