IRG | Nadčasový rodinný dom s galériou na slnečnom pozemku s garážou Píniová Alej

Plavecký Štvrtok, okr. Malacky

349 900€
118m2
661m2
4 izb.
IRG Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu moderného 4-izbového bungalovu s garážou, kúsok od Malaciek, v oblasti Píniová Alej.

Dom sa nachádza v tichej súkromnej lokalite, so záhradou zasadenou v kľudnom a krásnom prostredí lesa, čo Vám zaručuje nadštandardný a príjemný rodinný život, v blízkosti okresného mesta Malacky.

Rodinný dom je v súčasnosti vo výstavbe a bude pripravený na odovzdanie jeho budúcim novým majiteľom do prevedenia HOLODOM, s možnosťou dokončenia do štádia ŠTANDARD, v mesiaci december 2022.

Interiér:
- teplovodné podlahové vykurovanie, elektrický kotol
- predpríprava na tepelné čerpadlo
- predpríprava na solárne panely
- biele vypínače a zásuvky
- sadrové omietky, vymaľované na bielo
- sadrokartónové stropy, zateplenie striekaná PUR pena

Exteriér:
- konštrukcia a priečky YTONG
- fasádne zateplenie polystyrénom 20 cm
- vonkajšia fasáda v šedej farbe v kombinácii s tmavohnedým keramickým obkladom
- hliníkové okná aj dvere
- strešná fólia Fatrafol
- prestrešená a vybetónovaná terasa

Dispozíciu a pôdorys rodinného domu Vám radi pošleme na vyžiadanie.

Inžinierske siete : voda, elektrika, žumpa

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • výhodná poloha uprostred lesa v prírode
  • vlastné parkovanie v garáži alebo priamo pred domom
  • pokojné rodinné bývanie v tichej lokalite
  • možnosť dokončenia na kľúč
  • pár minút od okresného mesta Malacky

Popis lokality:

Dom sa nachádza v obci Plavecký Štvrtok - Píniová Alej, v okrese Malacky. V lokalite je niekoľko nákupných centier, priestor na šport a relax. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, nemocnica, banky, k dispozícii sú detské ihriská, autobusová aj vlaková zastávka. Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte na dosah. Výhodou je aj výborné dopravné napojenie na diaľnicu D2 smer Bratislava alebo Brno so širokou ponukou pracovných príležitostí.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.