IRG | NOVOSTAVBA | Samostatne stojace rodinné domy v Gajaroch

Gajary, okr. Malacky

180 000€
88m2
515m2
4 izb.
IRG Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 štvorizbové rodinné domy v obci Gajary. Rodinné domy sú samostatne stojace, s krásnym pozemkom a vlastným parkovacím státím. Nachádzajú sa v novovybudovanej štvrti - ideálne miesto pre nadštandardný a príjemný rodinný život, v blízkosti lesa na Záhorí, na skok od okresného mesta Malacky..

Rodinné domy budú mať úžitkovú plochu 88 m².

Dispozičné riešenie je nasledovné: vstupná chodba so vstupom do detských izieb a spálne, wc, kúpeľne spojenej s technickým kútom a následne so vstupom do kuchyne spojenej s obývačkou, so vstupom na terasu.

Domy sú projektované a postavené z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, samostatne nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 25 cm, vnútorné priečky 12,5 cm.

Tepelná izolácia o hrúbke 15 cm, plastové okná s izolačným trojsklom a dostatočná tepelná izolácia samonosného krovu minerálnou vlnou medzi väzníkmi zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie týchto nízko-nákladových domčekov.

Kúrenie je podlahové teplovodné s plynovým kotlom.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví o výmere 12 m².

Interiér : teplovodné podlahové vykurovanie s centrálnym termostatom, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, odvetrávanie hosťovskej toalety, hliníkové vchodové dvere a plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety, vymaľované na bielo.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 20 cm (polystyrén) a silikátovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonosným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, hliníkové vchodové dvere, plastové okná , vchodové dvere, vonkajšie parapety, odpadový systém.

Domy sú napojené na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu, plyn a verejný vodovod.

Domy sa odovzdávajú v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Rodinný dom je momentálne vo výstavbe a termín dokončenia je plánovaný na november 2022.
Uvedená cena je len orientačná, môže sa líšiť v súvislosti so zvyšovaním stavebného materiálu.
Fotografie sú z rovnakého projektu už postavených rodinných domov.

Prinášame moderné a cenovo dostupné bývanie vhodné pre rodiny s deťmi.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • výhodná poloha
  • pohodlné parkovanie
  • napojenie na všetky inžinierske siete vrátane plynu
  • blízkosť rekreačného strediska
  • možnosť dokončenia na kľúč

Popis lokality:

Gajary sú obec na Záhorí s počtom obyvateľov 3046, s kompletnou infraštruktúrou vrátane školy, škôlky, zdravotného strediska aj detského ihriska. Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky a rekreačné stredisko Rudava. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je 46 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.