IRG | Polyfunkčná budova v priemyselnej zóne v Malackách

Malacky, okr. Malacky

info v RK€
1886m2
miestností
35
IRG Realitné Centrum Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu KROGEN v Malackách.

BUDOVA KROGEN má veľký potenciál využitia na podnikateľské účely, či už ako administratívna budova, výrobná hala, showroom, predajňa alebo skladové priestory.
Celková úžitková plocha je 1886,85 m2.

Dispozícia:
1 NP: Do budovy sa dostaneme dvomi spôsobmi – krytým schodiskom vedúcim k hlavnému vchodu, alebo druhým krytým schodiskom pre zásobovanie s rampou a veľkou priemyselnou bránou. Toto podlažie tvorí vstupná hala a jeden veľký priestor, ktorý sa dá prispôsobiť jeho budúcemu využitiu. (kancelárie, výrobný priestor, showroom, predajňa, sklad )
Rozloha 1258 m2.

1 PP: Celé podzemné podlažie predstavuje jeden veľký skladový priestor so strojovňou vzduchotechniky Denné svetlo zabezpečujú malé okná, preto je možné aj túto časť využiť ako administratívnu.
Rozloha 628 m2.

Podlažia sú v interiéri prepojené schodiskom a výťahovou šachtou.

Spevnené plochy majú výmeru 1479 m2.

Celé parkovisko je situované v oplotenom areáli a ponúka 35 parkovacích miest pre osobné autá. Šesť z nich má dĺžku 10 m a je vhodné pre dodávky a nákladné autá.

Vstup do areálu vedie priamo od Továrenskej ulice, s praktickým prístupom pre zamestnancov, zákazníkov, ako aj pre nákladnú dopravu. Nachádzajú sa tu všetky inžinierske siete : elektrika, plyn, voda aj kanalizácia.

Kompletne oplotený pozemok s celkovou rozlohou 3079 m2 sa nachádza v priemyselnej zóne okresného mesta Malacky. Jeho poloha je veľkým bonusom, pretože zabezpečí rýchle napojenie na diaľnicu D2, či už smerom do hlavného mesta Bratislava alebo na Brno.

Výhody nehnuteľnosti:

  • univerzálne využitie priestoru
  • výhodná poloha
  • kompletne oplotený pozemok
  • parkovisko priamo v areáli

Popis lokality:

V lokalite mesta Malacky nájdeme niekoľko nákupných centier, priestor na šport a relax. Je tu kompletná občianska vybavenosť, nemocnica, banky, k dispozícii sú všetky výhody okresného mesta, autobusová aj vlaková stanica. Všetky pozitíva podnikania, ako sú široké možnosti vyžitia v každom smere. Výhodou je aj výborné dopravné napojenie na diaľnicu D2 smer Bratislava alebo Brno so širokou ponukou pracovných príležitostí.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.