IRG | Pozemok na prenájom v Rohožníku

Rohožník , okr. Malacky

v RK€
IRG Vám ponúka na prenájom zaujímavý pozemok v zastavanej časti obce Rohožník, lokalita spodné ihrisko. Rozloha celého pozemku je 5322 m2.

K pozemku vedie prístupová cesta. Pozemok je možné prenajať celý, alebo len jeho časť. Pri prenájme väčšej plochy alebo celého pozemku, je možná dohoda na cene prenájmu. Pozemok sa dá využiť na rôzne účely.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme pomocou kontaktného formulára
alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Výhody nehnuteľnosti:

Popis lokality:

Obec Rohožník je slnečná a pokojná obec na úpätí Malých Karpát s výhodami malomesta, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V lokalite je niekoľko nákupných centier, priestor na šport a relax. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, k dispozícii sú detské ihriská, lekáreň a kultúrny dom. Objavte ideálne rodinné bývanie. Napriek dostatku priestoru, slnka, pokoja a zelene, je Vaše nové bývanie situované len niekoľko kilometrov autom prípadne autobusovým spojením od centra Malaciek. Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte stále na dosah. Výhodou je aj výborné dopravné napojenie na diaľnicu D2 smer Bratislava alebo Brno so širokou ponukou pracovných príležitostí.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.