IRG | Rodinný dom na krásnom pozemku v obci Kostolište

Kostolište, okr. Malacky

204 990€
260m2
580m2
5 izb.
IRG Realitné Centrum Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Kostolište. Rodinný dom je celý podpivničený, s dvomi nadzemnými podlažiami a stojí na pozemku o výmere 580 m2.

Rodinný dom bol postavený v roku 1997, kolaudácia prebehla v r. 1998. Odvtedy dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V roku 2009 boli vymenené okná, dvere, podlahy, vystierkované steny a v januári 2023 bolo celé 1 podlažie kompletne vymaľované. Na oknách sú vonkajšie biele rolety. Strecha betónová škridla.

Dispozícia RD :
Celý dom je podpivničený - nachádza sa tu kotolňa s plynovým kotlom Buderus, sklad, sušiareň, komora, odkladací priestor
1.NP - predsieň, chodba, izba, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC, kuchyňa s jedálňou, obývačka a ďalšia izba
2.NP - dve izby, WC, odkladací priestor pod povalou
Celé podkrovie je kompletne zateplené.

Na dvore sa nachádza malý altánok, koterec pre psíka a plechový záhradný domček.

Siete: voda, elektrika, plyn a žumpa.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • tichá lokalita
  • možnosť dvojgeneračného bývania
  • veľký a rovinatý slnečný pozemok
  • bez ďalších investícií

Popis lokality:

Kostolište je obec na Záhorí, nachádza sa tu škôlka, potraviny, rímskokatolícky kostol sv. Martina aj krásne detské ihrisko. Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky s kompletnou infraštruktúrou. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je 41 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.