IRG | Rodinný dom ROYAL

Plavecké Podhradie, okr. Malacky

192 990€
81,7m2
295m2
4 izb.
IRG Realitné Centrum vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový Rodinný dom ROYAL, ktorý má zastavanú plochu 103m², úžitkovú plochu 81,7m² a je postavený na pozemku o ploche 295m².

Pre viac informácií navštívte web www.royalsunrise.irg.sk

Dom je projektovaný a postavený z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 11,5 cm. Tepelná izolácia o hrúbke 15 cm, plastové okná s izolačným trojsklom, dostatočná tepelná izolácia samonosného krovu a nadštandardné vybavenie domu ROYAL zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie tohto nízko-nákladového domu.

Nadštandardným vybavením tohto domu je dvojtarifné elektrické meranie, pred príprava na krb, rekuperačný systém a 100 litrový bojler na ohrev teplej úžitkovej vody na báze tepelného čerpadla. Toto nadštandardné vybavenie domu zabezpečí energetickú účinnosť a úsporu energie až o 70%.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví o výmere 20,8 m² a predprípravu na elektrické pod fasádne žalúzie v obytných miestnostiach.

Interiér domu ROYAL: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, vypínače a zásuvky značky Legrand, kompletná elektroinštalácia (okrem kuchyne) ukončená wago - svorkami a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 100l, rekuperačný systém, plastové biele vchodové dvere s kľučkou, plastové biele okná s izolačným trojsklom, vnútorné biele parapety (okrem kúpeľne), nerezový komín.

Exteriér domu ROYAL: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 15 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonosným krovom pokrytá strešnou čiernou betónovou krytinou, plastové antracitové vchodové dvere s chrómovým madlom, plastové antracitové okná , vonkajšie antracitové parapety a pred príprava na elektrické pod fasádne žalúzie v obytných miestnostiach.

Rodinný dom ROYAL je napojený na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu, verejný vodovod a optiku.

Rodinný dom ROYAL je v súčasnosti vo výstavbe a bude pripravený na odovzdanie jeho budúcim novým majiteľom do prevedenia HOLODOM, s možnosťou dokončenia do štádia ŠTANDARD, COMFORT alebo INDIVIDUAL v rámci interiéru aj exteriéru.

Pre viac informácií navštívte web www.royalsunrise.irg.sk

Radi Vás prevedieme vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Výhody nehnuteľnosti:

  • nízke náklady na bývanie
  • optický internet
  • v prostredí krásnej prírody
  • možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv
  • praktický pozemok

Popis lokality:

Rodinný dom ROYAL sa nachádza v oblasti pod kaštieľom, v tichom malebnom prostredí, priamo pod Plaveckým hradom, v obci Plavecké Podhradie. Malá, tichá obec, obklopená neporušenou prírodou, s počtom obyvateľov 675, je preto ten správny výber pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho hluku a stresu z veľkomiest. Vzdialenosť je z hlavného mesta Bratislava 57 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.