IRG | Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v obci Veľké Leváre

Veľké Leváre, okr. Malacky

274 900€
175m2
505m2
6 izb.
IRG Realitné Centrum Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Leváre. Rodinný dom má dve bytové jednotky s jedným spoločným vchodom, s dvomi nadzemnými podlažiami a stojí na pozemku o výmere 505 m2.

Pôvodná časť domu bola postavená roku 1955, prístavba a nadstavba bola postavená v roku 2007. Kompletná rekonštrukcia pôvodnej časti sa priebežne vykonávala do roku 2011, kedy dostal dom nových majiteľov.
Nadstavba druhej bytovej jednotky sa začala využívať v r. 2018.
V celom dome sú plastové okná s interiérovými žalúziami, doplnené o strešné okná VELUX. Strecha na dome je sedlová, s keramickou krytinou TONDACH. Rodinný dom je zateplený s natiahnutou fasádou. Zdrojom vykurovania je plynový kondenzačný kotol, umiestnený na 1.NP vo WC miestnosti a zároveň je aj zdrojom TÚV.

Dispozícia RD :
1.NP - predsieň, chodba, spálňa, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou, špajza, obývačka a jedna izba.
2.NP - predsieň, kúpeľňa, jedna menšia izba a dva veľké podkrovné priestory (využívané ako dve detské izby)


Okolie domu je upravené zámkovou dlažbou a výsadbou trávy a zelene. Vchod na pozemok je z dvoch strán, z hlavnej ulice malou bránkou a z opačnej strany z vedľajšej cesty, kde je veľká brána na ovládanie. Súčasťou brány je aj malá vstupná bránka, bez nutnosti otvárania veľkej brány.

Na pozemku sa nachádza altánok a garáž.

Siete: voda, elektrika, plyn a kanalizácia

Odporúčame osobnú obhliadku.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • výhodná lokalita
  • možnosť dvojgeneračného bývania - dve bytové jednotky
  • praktický udržovaný pozemok
  • všetky inžinierske siete
  • kompletná občianska vybavenosť
  • pár minút od okresného mesta Malacky

Popis lokality:

Obec Veľké Leváre je vzdialená od Bratislavy 40 km a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, tj. materská škola, základná škola, pošta, potraviny, turistika, cykloturistika. V okolí je krásna príroda, chránená krajinná oblasť, jazerá, rekreačná oblasť Rudava.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.