IRG | Stavebný pozemok v obci Kuchyňa

Kuchyňa, okr. Malacky

72 000€
1300m2
IRG Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1300 m2 v obci Kuchyňa, vhodný na výstavbu rodinného domu.

Inžinierske siete pred pozemkom: elektrika a verejný vodovod, kanalizácia alebo žumpa

IRG Realitné Centrum Vám zabezpečí kompletné služby, ktoré budete vyžadovať. Od kúpy daného stavebného pozemku, cez naprojektovanie Vami vybraného rodinného domu na mieru, najvýhodnejšie financie v ktorejkoľvek banke na Slovensku spolu so znaleckým posudkom, inžiniering s individuálnym prístupom ku klientom, výstavbu hrubej stavby rodinného domu s kontrolnými dňami až po kompletné individuálne dokončenie na kľúč spolu s exteriérom.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • veľký a rovinatý pozemok
  • pokojné rodinné bývanie v tichej útulnej obci
  • krásna príroda
  • pár minút od okresného mesta Malacky

Popis lokality:

Obec Kuchyňa je dedina obklopená krásnou prírodou. Je vyhľadávanou turistickou lokalitou a miestom na aktívny odpočinok. Nachádzajú sa sa tu vodná nádrž Kuchyňa, stvorená na rodinné výlety a rybárčenie, náučno – rozprávkový chodník Bobria hrádza, turistické a cyklistické trasy. V obci je materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, pošta. Vzdialenosť od okresného mesta Malacky je 18km, od hlavného mesta Bratislava je to 40 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.