IRG | TOP PONUKA | Kompletne zrekonštruovaný RD v obci Kostolište

Kostolište, okr. Malacky

169 000€
82m2
364m2
4 izb.
IRG Realitné Centrum Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Kostolište. Dom sa nachádza v kľudnej a veľmi obľúbenej lokalite pod kostolom PRIAMO V CENTRE, čo zaručí budúcim majiteľom nadštandardný a príjemný rodinný život.

Rodinný dom je samostatne stojaci, s úžitkovou plochou 82 m² a stojí na pozemku o výmere 364 m². Veľkým bonusom je osadenie domu na hranici pozemku a preto je jeho zadná časť dostatočne veľká a prakticky využiteľná.

Dispozičné riešenie je nasledovné: vstupná chodba, spálňa, izba, kúpeľňa s WC, technický kút, kuchyňa spojená s obývačkou s výstupom na terasu. V prípade záujmu sa predná izba môže rozdeliť priečkou na dve plnohodnotné samostatné izby. Terasa je vybetónovaná, s rozmermi 6 m x 4 m.
Vstup do rodinného domu je z chodníka od hlavnej ulice a taktiež autom zboku po príjazdovej ceste k vybudovaným parkovacím státiam.

Rodinný dom je po kompletnej rekonštrukcii, s malými dispozičnými úpravami. Boli vymenené všetky rozvody elektriky, plynu, vody aj kúrenia. Vymenená bola aj väčšina okien a renovovaná strecha (pálená škridla). Fasáda domu bude v neutrálnej farbe.

Kúrenie je plynové teplovodné s plynovým kotlom.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví, na ktoré sa dostaneme z vonkajšej strany domu od terasy.

Rodinný dom je napojený na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu, plyn a verejný vodovod.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

  • kompletná rekonštrukcia
  • praktický pozemok
  • lokalita
  • pohodlné parkovanie
  • na skok od okresného mesta Malacky

Popis lokality:

Kostolište je obec na Záhorí, nachádza sa tu škôlka, potraviny, rímskokatolícky kostol sv. Martina aj krásne detské ihrisko. Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky s kompletnou infraštruktúrou. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je 41 km.

Kontaktovať makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.