Maklér

Bc. Natália Hlavenková
+421 902 736 373
natalia.hlavenkova@irg.sk

Zrekonštruovaný rodinný dom

Borský Mikuláš, okr. Senica

 185 000 €

160 m²

810 m²

5 izb.

IRG Vám exkluzívne ponúka kompletne zrekonštruovaný  dvojpodlažný 5 – izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 160 v obci Borský Mikuláš s pozemkom o výmere 810 m². Dom je kúpou voľný ihneď. 

Veľkým BONUSOM tejto nehnuteľnosti je krásna zachovalá stodola, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou.  Je vhodná ako miestnosť na oslavy, zábavu alebo posedenie s priateľmi.

Dispozičné riešenie je nasledovné: závetrie, vstupná chodba z ktorej je vstup do samostatnej kuchyne so špajzou a obývacej miestnosti. Z obývacej miestnosti je prechod na vonkajšiu terasu a východ na balkón, kde si môžete vychutnať kávičku a rozlýhajúce sa ticho na vlastnom dvore. Na spodnom podlaží sa taktiež nachádza samostatná toaleta. Na druhom poschodí sa nachádzajú 2 detské izby, spálňa a kúpeľňa s toaletou.

Dom je kompletne podpivničený. Pivnica má výmeru 81 m²  je taktiež kompletne zrekonštruovaná a nachádza sa tu aj technická miestnosť, v ktorej je nový plynový kotol s ohrievačom vody + prívod vody zo studne.

V roku 2020 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vymenené boli všetky podlahy, dlažby, nové omietky, plastové okná, nové radiátory.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou, rovná strecha, plastové okná , vchodové dvere, vonkajšie parapety, odpadový systém, drevená terasa. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa s pitnou vodou. Pozemok je kompletne oplotený.

Dom je napojený na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu a verejný vodovod aj plyn.

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0902 736 373.

Výhody nehnuteľnosti:

výhodná poloha
možnosť nasťahovania ihneď
napojenie na všetky inžinierske siete
vlastné parkovanie priamo pred domom aj vo dvore
prestrešenená terasa
veľký pozemok
možnosť dokončenia na kľúč
zachovalá stodola

Popis lokality:

Dom sa nachádza v tichej oblasti v blízkosti lesa v obci Borský Mikuláš. Malá tichá obec obklopená neporušenou prírodou s počtom obyvateľov 4000 je preto ten správny výber pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho hluku a stresu z veľkomiest. Vzdialenosť je z hlavného mesta Bratislava 60  km. Obec Borský Mikuláš sa nachádza cca 15km od mesta Senica a pirbližne 25km od Skalice.

Kontaktovať Makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Neváhajte a
kontaktujte nášho makléra

Bc. Natália Hlavenková
+421 902 736 373
natalia.hlavenkova@irg.sk