Maklér

Bc. Matúš Kaňka
+421 948 525 394
matus.kanka@irg.sk

Luxusná rodinná vila v tichej časti obce

Lozorno, okr. Malacky

429 000 €

204 m²

548 m²

5 izb.

IRG Vám exkluzívne ponúka výborne vybavenú rodinnú vilu v obci Lozorno so zastavanou plochou 240 m² postavenú na úhľadnom pozemku s južnou orientáciou o výmere 548 m². 

 

Rodinná vila je pripravená na každú jednu situáciu od veľkých rodinných osláv na krásnom pozemku či terase, záťahy v pánskom kútiku s biliardom barom a saunou či dlhé zimné večery vo vírivke alebo pri rozohriatom krbe s vínkom v ruke a zaparkovanom aute pod prístreškom či v garáži.

Vstup do vily je riešený priamo od miestnej komunikácie. Rodinná vila je samostatne stojaca, dvojpodlažná a čiastočne podpivničená.

Ako zdroj tepla pre lokálne kúrenie a vodu slúži plynový kotol situovaný v technickej miestnosti v pivničných priestoroch. Vila je vykurovaná radiátormi ,čiastočne podlahovým kúrením a alternatívnym zdrojom tepla – krbom, pričom je napojená na všetky inžinierske siete – voda, plyn, elektrika a kanalizácia. 

Dispozičné riešenie je nasledovné: priamy vstup od ulice do zádveria s hosťovskou toaletou, útulná chodba s dosahom či už na obývaciu časť -priestrannú kuchyňu s komorou prepojenú s obývacou izbou a krbom s východom na terasu alebo do spacej časti – spodná kúpeľňa, spálňa, detská izba a schodisko na poschodie alebo do pivnice. 

Na prvom poschodí sa nachádza priestrannejšie kúpeľňa s toaletou, dve detské izby a priestranné povaly. 

V pivničnej časti sa rozprestiera priestranná herňa s barom, saunou, biliardom a televíziou, sklad s priechodom do technickej miestnosti alebo do garáže.

Priamy exteriér tvorí priestranná terasa, na ktorú sa dostaneme cez obývaciu miestnosť, kde si môžeme vychutnávať relax a krásny výhľad na zelenú záhradu priamo z vírivky. 

K vile prislúcha aj prístrešok na jedno auto priamo spojený so strechou vily. Pozemok je rovinatý, krásne zatrávnený a vysadený vzácnymi druhmi stromov. Taktiež sa v zadnej časti pozemku nachádza priestranný záhradný dom, ktorého časť je uzavretá a slúži ako sklad a časť je využívaná ako prestrešené sedenie so vstavaným krbom na grilovanie.

Z architektonického hľadiska je vila zrealizovaná tak, aby svojim moderným dizajnom zapadla do jestvujúceho vidieckeho okolia a nepôsobila tak rušivo.

Objekt celej vily prešiel od roku 2007 kompletnou rekonštrukciou. Boli zhotovené nové rozvody inštalácii, vykurovania, nové povrchy podláh v celom dome a celé vnútorné vybavenie. Zhotovená bola nová strešná krytina, zateplenie celého domu s fasádou a vymenené euro okná. 

Vila sa predáva kompletne nadštandardne zariadená a je kúpou voľná od nového roka 2021. 

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Výhody nehnuteľnosti:

vynikajúca poloha v kľudnej časti
pohodlné parkovanie pod prístreškom či v garáži
napojenie na všetky inžinierske siete
terasa s vírivkou
sauna s relaxačným posedením
biliard s barom
kompletne nadštandardne zariadený
krásny zelený dvor s vzácnymi stromami 
priestranný s množstvom úložného priestoru
mierumilovní susedia

Popis lokality:

Stavba rodinnej vily je situovaná v tichej časti Lozorna, obce, ktorá je hlavnou križovatkou medzi okresným mestom Malacky, krajským mestom Bratislava a menšími dedinkami pod Malými Karpatmi. Jednou z obrovských výhod obce je teda dostupnosť. Autobusové vlakové, diaľničné komunikačné jednoducho každé dopravné napojenie je samozrejmosťou. Ďalšou z výhod obce je jej kompletná občianska vybavenosť. Od tých najzakladanejších – obecný úrad, škola, škôlka, pošta lekári, kostol, športový areál, krčmy – až po tie náročnejšie – luxusné reštaurácie, hotely, ubytovne, les či dokonca priehrada, ktoré sú ideálnym miestom pre trávenie voľného času. Nad vodnou nádržou je turistická cesta, ktorá vedie popri ďalších dvoch vodných nádržiach cez krásnu krajinu Malých Karpát do chatovej oblasti. Taktiež obec, ako máloktorá disponuje futbalovým štadiónom, tenisovým ihriskom a dokonca golfovým klubom.

Kontaktovať Makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Bc. Matúš Kaňka
+421 948 525 394
matus.kanka@irg.sk