Maklér

Alexandra Kujanová
+421 907 338 407
alexandra.kujanova@irg.sk

Samostatne stojace rodinné domy

Gajary, okr. Malacky

od 145 000 €

88 m²

do 534 m²

4 izb.

IRG Vám exkluzívne ponúka na predaj  5 štvorizbových rodinných domčekov,  samostatne stojacich, s krásnym pozemkom a vlastným parkovacím státím, v obci Gajary – ideálne miesto  pre nadštandardný a príjemný rodinný život, v blízkosti lesa na Záhorí, na skok od okresného mesta Malacky.

Rodinné domy budú mať úžitkovú plochu 88 m².

Dispozičné riešenie je nasledovné: vstupná chodba so vstupom do detských izieb a spálne, wc, kúpeľne spojenej s technickým kútom a následne so vstupom do kuchyne spojenej s obývačkou, so vstupom na terasu.

Domy sú projektované a postavené z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, samostatne nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 25 cm, vnútorné priečky 12,5 cm.

Tepelná izolácia o hrúbke 15 cm, plastové okná s izolačným trojsklom a dostatočná tepelná izolácia samonosného krovu minerálnou vlnou medzi väzníkmi zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie týchto  nízko-nákladových domčekov.

Kúrenie je podlahové teplovodné s plynovým kotlom.

Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví o výmere 12 m².

Interiér :  teplovodné podlahové vykurovanie s centrálnym termostatom,  vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou,  odvetrávanie hosťovskej toalety, hliníkové vchodové dvere a plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 20 cm (polystyrén) a silikátovou  omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonosným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, hliníkové vchodové dvere, plastové okná , vchodové dvere, vonkajšie parapety, odpadový systém.

Domy sú napojené na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu, plyn a verejný vodovod.

Domy sa odovzdávajú v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Predpokladaný termín začatia výstavby je jeseň 2020 a kolaudácie LETO 2021.

Prinášame moderné a cenovo dostupné  bývanie vhodné pre rodiny s deťmi.

Moderný vidiecky charakter, veľkorysé priestory, unikátne prepojenie záhrady s interiérom

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0907 338 407.

Výhody nehnuteľnosti:

výhodná poloha
pohodlné parkovanie
napojenie na všetky inžinierske siete vrátane plynu
blízkosť rekreačné stredisko
možnosť dokončenia na kľúč

Popis lokality:

Gajary sú obec na Záhorí s počtom obyvateľov 3046, s kompletnou infraštruktúrou vrátane školy, škôlky, zdravotného strediska aj detského ihriska. Výhodou je blízkosť okresného mesta Malacky a rekreačné stredisko Rudava. Vzdialenosť od hlavného mesta Bratislava je iba 46km.

Kontaktovať Makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Alexandra Kujanová
+421 907 338 407
alexandra.kujanova@irg.sk