Interiérové štúdio

Dlhoročné skúsenosti našich špecialistov z interiérového štúdia sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Samozrejmosťou je profesionálna a zodpovedná práca našich majstrov maliarov, murárov, vodárov, elektrikárov, krbárov, obkladačov a v neposlednom rade podlahárov a dverárov, ktorú dotvára vždy dôkladne pripravený interiér na odovzdanie.

Farby a maľovanie

Farby a maľovanie

Celý proces práce začína obhliadkou, kedy si miesto dôkladne prezrieme a zmeriame. Druhým faktorom je voľba vhodných materiálov. Výber prispôsobujeme Vašim požiadavkám a v súlade s nimi zabezpečíme potrebné množstvo vysokokvalitného materiálu. Tretím a zároveň najdôležitejším faktorom našej práce je kvalifikovaná pracovná sila. Majstri dokonale ovládajú jednotlivé pracovné postupy, nástroje a dokážu tak zaručiť bezchybný výsledok! Pracujeme so Slovenským produktom ESMAL konkrétne rada EXCLUSIVE + penetračný náter ESMAL GIPSGRUND

Podlahy, prípravné práce pred pokládkou a podlahárske práce

Podlahy, prípravné práce pred pokládkou a podlahárske práce

Podlaha je viac než len plocha, po ktorej sa chodí. Dáva miestnosti jej charakter. Odborne poradíme pri výbere a inštalácii vhodnej podlahy do vašej domácnosti. Náš sortiment ponúka kvalitné drevené parkety, korkové podlahy, kompozitné SPC, vinylové a laminátové podlahy od celosvetovo uznávaných výrobcov EGGER, QUICK-STEP, Gerflor a KHARS. Poskytujeme predaj, montáž, servis a poradenstvo v oblasti podlahovín. Vizualizáciu a zameranie šité na mieru vašim požiadavkám máte grátis.

Dvere, kovania, posuvné systémy, montáž dverí a stolárske práce

Dvere, kovania, posuvné systémy, montáž dverí a stolárske práce

Zabezpečujeme dodanie a montáž interiérových dverí a kovaní. Vnútorné dvere hrajú v interiéroch domov výnimočnú úlohu. Nielenže zatvárajú miestnosti, ale tiež otvárajú priestor na ich aranžovanie. Vybrať si môžete zo širokej škály modelov - počnúc klasickými, cez univerzálne až po moderné od známych značiek POL-SKONE, PORTA a DRE. Ponúkame tiež množstvo možností povrchových úprav s ozdobnými alebo doplnkovými prvkami (napr. elegantné zasklenie, falcové ale aj bezfalcové prevedenie, vysoko kvalitné kovanie alebo povrch z prírodnej dyhy), aj preto si u nás vždy vyberiete dvere šité na mieru vašim očakávaniam.

Obklady, dlažby, stavebná chémia, obkladačské a murárske práce

Obklady, dlažby, stavebná chémia, obkladačské a murárske práce

Betónové, kamenné, mramorové dlažby a obklady do interiérov či exteriérov. Keramická dlažba je tou najvhodnejšou krytinou na podlahové kúrenie, pretože má najvyššiu tepelnú vodivosť – rýchlo sa zahreje. Jej nevýhodou však je, že v období, keď sa nekúri, je podstatne chladnejšia ako iné typy podláh. Používa sa najmä do predsiení, kuchýň, kúpeľní, ale aj obývacích izieb, nakoľko dnešný výber dlažieb je naozaj pestrý a ponúka pestré dekory. Špičková kvalita za dobrú cenu. Spraví váš dom skutočným domovom.

Sanita a vodoinštalačné práce

Sanita a vodoinštalačné práce

Sanita, čiže samotné vybavenie, do veľkej miery ovplyvňuje ako bude vaša kúpeľňa v konečnom dôsledku vyzerať. V ponuke nájdete všetko od voľne stojacich vaní, populárnych čiernych batérií či WALK-IN sprchových kútov, až ku záchodom s bidetmi či rôznym druhom umývadiel. Samozrejmosťou je aj kúpeľňový nábytok, osvetlenie i množstvo doplnkov, vrátane odtokových žľabov, tesnení či sifónov. S výberom jednotlivých produktov vám môžu pomôcť nielen naši skúsení odborníci, ale k dispozícii máte aj kúpeľňového architekta. Môžete sa tak spoľahnúť, že si vyberiete nielen kvalitu, ale že produkt bude aj z vizuálneho hľadiska vhodný do vašej kúpeľne.

Návrh a realizácia kuchynských liniek a spotrebičov

Návrh a realizácia kuchynských liniek a spotrebičov

Ponúkame kvalitné kuchyne, vstavané skrine či nábytok na mieru. Používame kvalitné materiály od osvedčených výrobcov. Prezraďte nám Vašu predstavu vysnívanej kuchyne a o všetko ostatné sa postaráme my. Zostavíme kuchyňu tak, aby zodpovedala vašim prianiam a potrebám. V závislosti od priestoru navrhujeme kuchyne rôznych tvarov a veľkostí. Medzi najobľúbenejšie tvary patrí rohová kuchyňa, kuchyňa do U alebo kuchyňa s ostrovčekom. Pohodlie a dlhú výdrž zabezpečia kvalitný materiál a najmodernejšie technológie.

Svietidlá a elektroinštalačné práce

Svietidlá a elektroinštalačné práce

Efektívne, účinné a úsporné. Návrh, projekcia a realizácia. Nástenné, stropné a závesné svietidlá či LED svietidlá. Nenecháme Vás v tme! Rozhodnite sa pre dizajnovú lampu, luxusné svietidlo alebo populárne a elegantné drevené lampy z jedinečného dreva. Ak chcete docieliť vo vašej domácnosti moderný vzhľad, výber moderných dizajnových svietidiel je skvelý začiatok. Pri montáži svietidiel nám nerobí problém výška, ani rôzne povrchy, ako je napr. sadrokartón, betónové stropy. Osvetlenie kancelárií, obchodov, výrobných hál či domácností. Máte radi moderný dizajn, jednoduché krivky alebo retro štýl? Pre každého máme niečo.

Krby na klúč

Krby na klúč

Krb vnáša do domu teplo a pohodu, ktorú by sme chceli ponúknuť aj Vám. Preskúmajte rad krbov, kachlí a vykurovacích telies od popredného európskeho výrobcu Kratki. V ponuke máme kompletné príslušenstvo k stavbe a údržbe krbov. Krby na kľúč. Montáž komínových systémov. Ponúkame vám odborné poradenstvo a konzultácie priamo na stavbe. Vaše predstavy následne pretavíme do reality.

Upratovacie služby

Upratovacie služby

Radi spoznáme váš vkus pre lepšiu predstavu vášho nového interiéru.

Realizácie

Pri našich realizáciách používame vyššie kategórie kvality materiálov, snažíme sa prinášať kvalitu spojenú s dizajnom a funkčnosťou.

Partneri

V rámci našej praxe spolupracujeme s nasledovnými obchodnými partnermi a inštitúciami za účelom poskytnutia komplexného servisu.

Pre viac informácii kontaktujte nášho interiérového špecialistu.