Predaj kúpa a prenájom nehnuteľností

Predaj nehnuteľností inovatívne so zastrešením z každej strany, bezstarostný prenájom vašej nehnuteľnosti, či nová nehnuteľnosť podľa vašich predstáv, z ktorej sa stane váš domov na celý život. Vždy zodpovedne až do konca.

Homestaging

Homestaging

Radi Vám prezradíme tajomstvo. Upratané a voňavé nehnuteľnosti sa predávajú rýchlejšie a za viac peňazí. Takáto nehnuteľnosť pôsobí na kupujúcich očarujúco a osloví ho viac ako iná ponuka. Aby sme práve aj Vašu nehnuteľnosť predali čo najrýchlejšie a za viac peňazí, musíme sa držať prísnych, ale za to osvedčených pravidiel HomeStagingu, ktorý zvyšuje rýchlosť predaja až o 50%. Prvá fáza závisí na Vás. Predávate kus vášho príbehu, váš domov, kde nájde domov zasa niekto nový. Odprezentujte pocit bezpečia a výnimočnosti aj novým majiteľom najlepšie ako to len viete. -Umyté všetky viditeľné aj neviditeľné priestory - Vynesený smetný kôš - Prázdny kôš na špinavú bielizeň - Hygienické pomôcky na svojom mieste - Zložené uteráky či deky - Prázdne vešiaky a police - Zvesené osobné fotky, diplomy a nábož. predmety Víťazí minimalistický štýl. Všetky rušivé veci schovajte do krabice a uložte. Váš domov je útulný aj bez suvenírov z dovolenky či darčekov od známych. Zdôraznite čisté línie namiesto zaprataných políc. Zbierky parohov či keramických trpaslíkov nemusia osloviť každého. Postupne odosobňujte Váš jedinečný domov a pripravujte sa na sťahovanie do nových priestorov. Netreba zabúdať na exteriér a spoločné priestory. Sklad železa, stavebného materiálu, starožitností či uhynuté kvety alebo nepokosený trávnik nelahodia oku na duši. Rozkvitnutý záhon, rodiace stromy a anglický trávnik nielen že vyzerajú dobre na fotkách, ale taktiež zvýšia túžbu záujemcov vlastniť práve Váš domov. Náš profesionálny tím obdarovaný kreatívnym dizajnérskym duchom doladí každý detail a obohatí Váš domov o pútavé rekvizity v podobe dizajnových váz, vintage lampášov, farebných svietnikov, zrelého ovocia či čerstvých kvetov, ktoré dodajú priestoru život.

Ukážka homestagingu
Profesionálne fotografie

Profesionálne fotografie

Základom každého rýchleho predaja je dobrá fotka. Aby vaša nehnuteľnosť zatienila všetky ostatné temné ponuky, fotenie prenechávame na našom profesionálnom fotografovi, ktorý používa najvyspelejšie technológie na zachytenie každého detailu s dôrazom na využitie prirodzeného svetla. Na fotku veľmi vplýva okrem iného počasie. Preto sa snažíme na fotenie vybrať ten správny čas - slnečný deň, ktorý dodá fotkám pozitívnu energiu. Kvalitné fotky interiérov či exteriérov, zo statívu alebo aj z vtáčej perspektívy zachytávame v najvyššej kvalite. Preto celý proces fotenia častokrát zaberie viac hodín.

Ukážka fotografií
Profesionálne video

Profesionálne video

Samozrejmosťou v ponuke našich služieb je zhotovenie profesionálneho videa, ktoré je v súčasnosti veľmi obľúbenou formou z pohľadu budúceho kupujúceho. Tejto službe tiež predchádza servis v podobe homestagingu a celkovej precíznej prípravy, taktiež aj jej exteriéru, ak je súčasťou nehnuteľnosti. Pomocou drona zachytíme všetky detaily aj z vtáčej perspektívy.

Ukážka videa
Virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka

Touto modernou formou podporujeme a viacnásobne zvyšujeme dosah inzerátu, ako aj percentá predaja Vašej nehnuteľnosti. Umožníme klientom „prechádzať sa“ priestorom a vedieť si reálne predstaviť ich budúci nový domov.

Ukážka prehliadky
Vizualizácie

Vizualizácie

Návrh vizualizácie interiérov či exteriérov – veľmi obľúbený produkt pri developerských projektoch, pri kúpe novostavby, pri zariaďovaní interiéru či exteriéru, taktiež pri prerábke staršej nehnuteľnosti.... Po dôkladnej konzultácii a odkomunikovaní všetkých potrebných detailov Vám vyčarujeme kvalitné a praktické vizualizácie, ktoré Vám pomôžu pri budúcej realizácii.

Ukážka vizualizácií
Označovanie nehnuteľností

Označovanie nehnuteľností

Kvalitne vyrobená reklamná plachta s kontaktnými údajmi na nášho makléra je ďalším úspešným krokom vpred. Zaručuje okamžitú viditeľnosť predmetu predaja a podstatne zvyšuje okruh záujemcov a následného úspešného predaja.

Ukažka
Obhliadka a jej priebeh

Obhliadka a jej priebeh

Predaj nehnuteľnosti vyžaduje obhliadku. Tých môže byť viac ako desať a naopak možno iba jedna. Je však dokázané, že pri kúpe nehnuteľnosti zohrávajú silnejšiu rolu emócie ako logika. Nehnuteľnosť treba mať vždy pripravenú na obhliadku. Treba sa držať zásad ako pri fotení. Netreba zabúdať na vôňu. Vytvorme nový domov už pri obhliadke, či vsadíme na vonnú sviečku, vôňu čerstvého koláča alebo pečeného kurčaťa. Sú to vône, ktoré vyvolávajú pocit bezpečia a domova. Na pozitívnu obhliadku vplýva veľa faktorov. Jedným z nich je aj čas obhliadky. V strede týždňa kedy sú susedia v práci, inokedy cez víkend, kedy je menší ruch mesta. My v IRG vsádzam na osobitné obhliadky bez majiteľov nehnuteľnosti. Odprezentujeme Váš domov za vás zodpovedne tak, ako ho zodpovedne naberieme. Odporúčame však dôkladne schovať všetky cennosti a zobrať na prechádzku spolu s Vami aj vašich domácich maznáčikov. Považujeme tiež za dôležité oboznámiť Vás s faktom, že pri obhliadke sa záujemca nevyzúva. Môže mu to spôsobovať stres, nepohodu a cítiť sa na obhliadke podriadene. Po ukončení obhliadky podpisujeme protokol o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra. O výsledku obhliadky Vás oboznámime v pohodlí Vášho domova.

Dokážeme Vám, že aj predaj Vášho domova môže prebiehať pohodovo, rýchlo a zodpovedne. Záleží nám na spokojnosti Vašej ako aj nových obyvateľov Vášho domova. Ak Vás zaujali naše služby z oblasti predaja nehnuteľností, neváhajte si pozrieť aj našu ponuku na realitnom trhu.

Kontaktný formulár