Maklér

Bc. Matúš Kaňka
+421 948 525 394
matus.kanka@irg.sk

Novostavby 3 izbových RD so súkromným jazerom

Studienka, okr. Malacky

od 158 500 €

80,8 m²

do 957 m²

3 izb.

IRG Vám ponúka na predaj NOVOSTAVBU dvoch jednopodlažných 3 izbových rodinných domov v obci Studienka.

Stavby sú postavené v súkromnej lokalite s VLASTNÝM RYBNÍKOM PRIAMO PRI LESE. Novostavby disponujú pozemkami o výmere 957 m² a 853 m² s výmerou zastavanej plochy 101 m² a úžitkovej plochy 80,8 m².

Dispozičné riešenie domov je nasledovné: vstupná chodba vedľa ktorej je technická miestnosť, obývacia časť je tvorená priestrannou kuchyňou s obývacou miestnosťou s krbom a výstupom na terasu s výhľadom na jazero a les, a spaciu časť tvorí priestranná kúpeľňa, detská izba a spálňa s výstupom na terasu.

Domy sa odovzdávajú v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Domy sú projektované a postavené z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, nosné obvodové tvárnicové murivo o hrúbke 30 cm, vnútorné priečky 12,5 cm. Pri výstavbe sa nezabudlo ani na komfort bývania a preto je v domoch pred príprava na krb. Tepelná izolácia o hrúbke 20 cm, plastové okná s izolačným trojsklom a dostatočná tepelná izolácia samonostného krovu zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie týchto nízkonákladových domov.
Plus bonus je možnosť využiť úložný priestor v podkroví s výsuvnými schodmi.

Interiér: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, biele vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia, vodoinštalácia a dátová inštalácia, sadrové omietky vymaľované na bielo, poter, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody, plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 20 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonostným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, plastové okná , vchodové dvere, vonkajšie parapety, odpadový systém, vyrovnaný pozemok a pletivové oplotenie pozemku

Domy sú napojené na vlastnú žumpu o objeme 8 m³, verejnú elektrinu a vlastnú studňu.

Ceny jednotlivých domov sú určené podľa výmery pozemku:
– DOM 1 s pozemkom 853 m² za 158 500€
– DOM 2 s pozemkom 957 m² za 166 500€

Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Výhody nehnuteľnosti:

súkromný rybník
pohodlné parkovanie
napojenie na všetky inžinierske siete
obklopenie borovicových lesov
možnosť dokončenia na kľúč

Popis lokality:

Už vás obťažuje hluk veľkomesta? Vychutnajte si ticho, krásy borovicových lesov či západ slnka na terase s výhľadom na súkromný rybník v tichej časti obce Studienka, ktorá disponuje 1650 obyvateľmi, kompletnou občianskou vybavenosťou od materskej škôlky, cez školu, detské ihriská, kultúrny dom až po lekáreň a lekára. Sympatická obec sa nachádza 10 minút autom od okresného mesta Malacky a 30 minút od hlavného mesta Bratislava. 

Kontaktovať Makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Neváhajte a kontaktujte nášho makléra

Bc. Matúš Kaňka
+421 948 525 394
matus.kanka@irg.sk