Maklér

Bc. Matúš Kaňka
+421 948 525 394
matus.kanka@irg.sk

Útulná chatka v Malackej záhradkárskej oblasti

Malacky, okr. Malacky

26 500 €

20 m²

386 m²

2 izb.

IRG Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú chatku v Malackej záhradkárskej oblasti postavenú na oplotenom pozemku o výmere 386m².

Samostatná chatka má úžitkovú plochu 20 m². Dispozičné riešenie je nasledovné: veranda so vstupom do chatky, jedna väčšia miestnosť využívaná ako obývacia miestnosť so vstupom do zadnej časti, ktorá je využívaná ako kuchynka. Vonku je vybudovaný prístrešok s lavicami a stolom, za ktorým je umiestnená toaleta.

Chatka je napojená na verejný rozvod elektriny a vodu z vlastnej studne. Kanalizácia je odvádzaná do septiku.

Pozemok 386m² prislúchajúci k chatke je kompletne oplotený pletivovým plotom z každej strany, čiastočne obrastený tujami, na pozemku sú vybudované chodníky zo zámkovej dlažby a priestor pre umiestnenie vlastného bazéna!

Veľkou výhodou chatky je tiché, ničím nerušené prostredie na veľkom pozemku. Neváhajte a príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Radi Vás prevedieme Vašim novým rekreačným bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Výhody nehnuteľnosti:

výhodná poloha
veľký pozemok
tichá oblasť

Popis lokality:

Chatka sa nachádza v záhradkárskej oblasti v Malackách smerom na Studienku. Tiché, ničím nerušené prostredie na veľkom pozemku s polohou priamo v okresnom meste Malacky, je preto tá správna voľba pre tých, ktorí si radi vychutnávajú spoločné chvíle s rodinou v obklopení zelene. 

Kontaktovať Makléra

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Radi vám zodpovieme bližšie info alebo si dohodnite priamo obhliadku.

Bc. Matúš Kaňka
+421 948 525 394
matus.kanka@irg.sk